Telefonlarımız
0 212 275 0 112
0 534 791 32 33
Adres
Selahattin Pınar Cd. Yaşarbey Sk. No: 2/B
Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi : 09:00 - 19:00
Cumartesi : 09:00 - 17:00
Pazar : Kapalı

Web Tasarım

Data Kurtarma

Neden Web Sitesi ?
Şirketiniz sizin için ne kadar önemli ise Web Sitenizde o kadar önemli olmalıdır. İşyerinizi özen ile kurarken Web Sitenizin tasarımınıda özenle yaptırmanız gerekir. Sanal işyeriniz olan Web Siteniz sizi en iyi şekilde yansıtmalıdır. Biz sizi en iyi şekilde yansıtırız.

Web Tasarımında uzmanlığımızı siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizim için Web Sitesi Tasarımı en önemli odak noktasıdır. Sizler için en uygun olan çözümü üretip uygulamaya döküyoruz. Web Tasarımı önemlidir.

Her geçen gün değişen ve gelişen Web tasarımı ve Internet uygulamaları konusunda tüm teknikleri ileri seviyede öğrenmek ve bu kapsamda , Günün Trend görsel Tasarımlarını ve Kodlama tekniklerini Web Sitesine en iyi şekilde yansıtıp en iyi ve en doğruya odaklanmak bizim en önemli misyonumuzdur.

Web Tasarım

web tasarım

Web Tasarımı Şirketlerin en önemli yüzüdür. Biz Web tasarımında en çok kullanılabilirlik yönünü öne çıkartırız , Siteye giren ziyaretçi aradığını çabuk bir şekilde bulması ön planda olmalıdır. Web Siteleri Firma tanıtım ve Ürün Tanıtım olarak ikiye ayrılır. Firma tanıtımlarında genellikle sadelik önemlidir. Ürün tanıtımlarında ise , Site içinde kaybolmadan ürünleri en iyi şekilde yansıtmak gerekmektedir. Biz bu koşulları en iyi oranda siteye yansıtıyoruz.

Yönetim Paneli Uygulaması

Web site yönetim paneli

Dinamik web sitelerinde ( Asp , Php ) Artık sitenizin içeriklerini Yönetim Paneli Uygulaması ile kendiniz yönetebiliyorsunuz. Site içeriklerinin kullanıcı tarafından değiştirilmesi günümüzde çok önem kazanmıştır. Bu nedenle bu uygulamayı müşterilerimizin isteği üzerine sitelere entegre ediyoruz. Genellikle ürün tanıtım sitelerinde kapsamlı olan Yönetim Paneli Uygulaması , Firma tanıtım sitelerindede artık kullanılmaktadır. En iyi en kolay olanı sizler için keşfetmeye devam edeceğiz

Google Optimizasyon ( Seo )

google seo

Artık Google Internetin vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Siteniz Google'da ne kadar üst sırada çıkarsa o kadar daha çok müşteriye ulaşma imkanı doğmaktadır. Biz yaptığımız sitelerde Google tarafından sorunsuz bir şekilde sitenin tanıtılması için gereken kodlamayı yapmaktayız. Yapılan sitelerde Seo Çalışması kendi içinde aktif olduğundan , Sitenin reklamlar ile desteklenmiş tanıtımlarında ek masraflardan sizi kurtarıyoruz. Çünkü Kodlamamız ve link sistemimiz tamamen Optimize edilmiş ve Seo modundadır.